ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

UA | RU

(+38044) 500-05-97
(+38095) 940-55-09

Новини
Ми працюємо! Все буде ЕЛІМ-Україна!

Наша продукція доступна для замовлення в центральному офісі та представництвах компанії.

Акційна ціна на джерела безперебійного живлення ІНПП-600П та ІНПП-800П

Пропонуємо джерела безперебійного живлення ІНПП-600П та ІНПП-800П за акційними цінами. Придбай надійне електропостачання!

 Нові моделі ДБЖ ЕЛІМ-Україна для монтажу в стандартну 19" стійку

Асортимент продукції ТМ ЕЛІМ-Україна доповнений новими моделями ДБЖ для монтажу в стандартну 19" стійку для забезпечення гарантованого і якісного електропостачання серверного, телекомунікаційного та іншого обладнання.

Візьми участь в акції «Разом дешевше»! Акція діє до кінця жовтня

Бери участь в акції «Разом дешевше»! Купуй інвертор та два акумулятори Yuasa SWL2500 разом та заощаджуй 2570 гривень! Акція діє до кінця жовтня.

Акційна ціна на зварювальні інвертори до 30 червня!

Надійні інверторні апарати для якісних зварювальних робіт. В пристрої поєднано сучасну схемотехніку і сучасні комплектуючі, що дозволяє забезпечити надійність та простоту в експлуатації, і якісне виконання зварювальних робіт. Підходять для експлуатації в монтажних, ремонтних, сервісних та інших організаціях, а також в приватному секторі. Можуть інтегруватись в виробничі комплекси.

Запрошуємо на AquaTherm Kyiv 2021 з 18 по 20 травня

Запрошуємо вас відвідати стенд компанії «Інвейв», 1-L-15 на Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки и басейнів AquaTherm Kyiv 2021 з 18 по 20 травня 2021 року в МВЦ, м. Київ (м.Лівобережна). На виставці ми представимо продукцію ТМ Елім-Україна та інші бренди.

Нові сирени світлового та звукового сповіщення MUCCO

Головне завдання приладів світлового та звукового сповіщення – забезпечення безперебійного і вчасного сповіщення систем аварійної, пожежної та охоронної сигналізації у ланцюгах контролю виробничого процесу та в інших випадках, в яких реагування на будь-яку загрозу має бути миттєвим.

Промислові світлозвукові сигналізатори Mucco. Розширення асортименту

Безпека людей завжди є першочерговою задачею як на виробництві, так і в суспільстві взагалі. Для попередження небезпеки широко використовуються світлосигнальне обладнання. Ми пропонуємо широкий перелік продукції Mucco турецького виробника Sinyalteknik Elektrik.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Наш розклад роботи на свята: відпочиваємо 29.12.19-01.01.20, 04.01.20-07.01.20. Працюємо в суботу 28.12.19 та 11.01.20. Прохання взяти до уваги, що напередодні свят скорочений робочий день на 1 годину.

Решение стабилизации напряжения эконом способом

Бывает так, что проблемы с электричеством приводят к выходу из строя бытовой электротехники. Для простого решения проблемы электроснабжения и защиты бытовой электропотребителей, можно использовать эконом-серию стабилизаторов напряжения. Они подойдут для любого вида нагрузки, модельный ряд - как для индивидуального потребителя, так и подключения квартиры, дачи, частного дома.

Сторінка 1 з 9

Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь