ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

UA | RU

(+38044) 500-05-97
(+38095) 940-55-09

Новини
 Нові моделі ДБЖ ЕЛІМ-Україна для монтажу в стандартну 19" стійку

Асортимент продукції ТМ ЕЛІМ-Україна доповнений новими моделями ДБЖ для монтажу в стандартну 19" стійку для забезпечення гарантованого і якісного електропостачання серверного, телекомунікаційного та іншого обладнання.

Візьми участь в акції «Разом дешевше»! Акція діє до кінця жовтня

Бери участь в акції «Разом дешевше»! Купуй інвертор та два акумулятори Yuasa SWL2500 разом та заощаджуй 2570 гривень! Акція діє до кінця жовтня.

Акційна ціна на зварювальні інвертори до 30 червня!

Надійні інверторні апарати для якісних зварювальних робіт. В пристрої поєднано сучасну схемотехніку і сучасні комплектуючі, що дозволяє забезпечити надійність та простоту в експлуатації, і якісне виконання зварювальних робіт. Підходять для експлуатації в монтажних, ремонтних, сервісних та інших організаціях, а також в приватному секторі. Можуть інтегруватись в виробничі комплекси.

Запрошуємо на AquaTherm Kyiv 2021 з 18 по 20 травня

Запрошуємо вас відвідати стенд компанії «Інвейв», 1-L-15 на Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки и басейнів AquaTherm Kyiv 2021 з 18 по 20 травня 2021 року в МВЦ, м. Київ (м.Лівобережна). На виставці ми представимо продукцію ТМ Елім-Україна та інші бренди.

Нові сирени світлового та звукового сповіщення MUCCO

Головне завдання приладів світлового та звукового сповіщення – забезпечення безперебійного і вчасного сповіщення систем аварійної, пожежної та охоронної сигналізації у ланцюгах контролю виробничого процесу та в інших випадках, в яких реагування на будь-яку загрозу має бути миттєвим.

Промислові світлозвукові сигналізатори Mucco. Розширення асортименту

Безпека людей завжди є першочерговою задачею як на виробництві, так і в суспільстві взагалі. Для попередження небезпеки широко використовуються світлосигнальне обладнання. Ми пропонуємо широкий перелік продукції Mucco турецького виробника Sinyalteknik Elektrik.

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Наш розклад роботи на свята: відпочиваємо 29.12.19-01.01.20, 04.01.20-07.01.20. Працюємо в суботу 28.12.19 та 11.01.20. Прохання взяти до уваги, що напередодні свят скорочений робочий день на 1 годину.

Решение стабилизации напряжения эконом способом

Бывает так, что проблемы с электричеством приводят к выходу из строя бытовой электротехники. Для простого решения проблемы электроснабжения и защиты бытовой электропотребителей, можно использовать эконом-серию стабилизаторов напряжения. Они подойдут для любого вида нагрузки, модельный ряд - как для индивидуального потребителя, так и подключения квартиры, дачи, частного дома.

Новинка - тиристорный стабилизатор напряжения ЕЛІМ-Україна

Продуктовая линейка стабилизаторов ЕЛІМ-Україна пополнилась тиристорным типом стабилизаторов серии СНАТ. На складе доступны популярные модели для любых потребителей до 1000ВА/800Вт.

Промышленные светозвуковые сигнализаторы Mucco в наличии на складе ЕЛІМ-Україна

Линейка электротехнической продукции Элим Украина расширилась промышленными светозвуковыми сигнализаторами Mucco (Турция). Электронные сирены, светосигнальные гудки, моторные сирены для систем сигнализации в промышленности, строительстве, транспорте. Продукция доступна со склада нашего партнера, компании Инвейв.

Сторінка 1 з 8

Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь