ЕЛІМ-Україна

Ефективні рішення
з електропостачання

UA | RU

(+38044) 500-05-97
(+38050) 938-64-42

Головна Підтримка Корисна інформація Стабілізатори напруги Неякісне електроживлення і що з цим робити

Неякісне електроживлення і що з цим робити

Хто не стикався з проблемами електроживлення в нашому сьогоденні? Зношеність, застарілість обладнання, непідготовленість до збільшеного в рази споживання електроенергії призводить до аварійних ситуацій в електричних мережах. А це провокує за собою такі наслідки, як відключення електроенергії, різке коливання електричної напруги.

В наш час, передбачливі підприємці часто захищають промислове, комп’ютерне, медичне, діагностичне, лабораторне обладнання за допомогою стабілізаторів напруги, адже розуміють, що їх пристрої вразливі до коливань напруги. Під час експлуатації необхідно забезпечити надійне, стабільне електроживлення, тому що це запорука довготривалої роботи обладнання і значна економія на ремонті цих пристроїв, уникнення простоїв на виробництві, точність отриманих результатів і випробовувань.

В приватному секторі ситуація трохи інакша. Споживачі починають замислюватися над придбанням стабілізатора тільки після того, як на власному, часто гіркому, досвіді переконуються в тому, що нестабільна напруга призводить до неприємних наслідків. Виходять з ладу холодильники, морозильні камери, комп’ютери, телевізори, пральні машини, кухонне обладнання, котли, насоси, роутери та інше. Ми радимо потурбуватися про «здоров’я» ваших електричних пристроїв заздалегідь. Встановивши стабілізатор напруги ви отримаєте:

  • Впевненість в тому, що ваші пристрої стабільно працюватимуть під час перепадів напруги. Часто виникають такі ситуації, коли внаслідок заниженої або завищеної напруги не вмикається котел опалення, не працює пральна машина, мікрохвильова піч не підігріває їжу, насос не подає воду, мерехтить електричне освітлення та багато іншого;
  • Значну економію вашого бюджету: не треба витрачати кошти на ремонт або купівлю нової техніки. В середньому ремонт холодильника обійдеться від 3000 грн, електричного котла від 2000 грн, пральної машини – від 2500 грн. Про ціни на нову побутову техніку нагадувати не станемо;
  • Економію часу, який ви можете присвятити родині, хобі чи улюбленій справі;
  • Зміцнення здоров’я: и будете уникати стресів, які могли б бути спровоковані поломками обладнання.

Встановити стабілізатор можливо як на весь будинок чи квартиру, так і на окремі пристрої.

Потужність підбирається індивідуально, в залежності від обладнання, яке буде підключено до стабілізатора. Вартість стабілізатора для окремих пристроїв стартує від 700 грн, для будинку від 4000 грн.

Окрім стабілізаторів напруги забезпечити стабільну мережу можливо за допомогою джерела безперебійного живлення (ДБЖ) або інвертора напруги. Але треба зауважити, що далеко не всі такі пристрої мають захист від перепадів напруги. Для повноцінного захисту необхідно використовувати ДБЖ «Line-interactive» або «on-line» типу. Ці пристрої забезпечать вас неперервною подачею електричної енергії навіть під час відключення мережі.

За матеріалами «УкрРудПром».

Детальніше в цій категорії: « Стабилизатор напряжения котла

Про компанію

Контакти

Приєднуйтесь